Barwniki Spożywcze 


 Środki do włókiennictwa 


 Środki chemiczne 


 Chemia profesjonalna 
 
Wpisz szukany produkt.
Wyszukiwanie zaawansowane

Chemia profesjonalna

Nasza firma istnieje na rynku już od 1997 roku. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy OLEA FRANCJA S.A. w naszej gamie produktów znajdziecie państwo tylko najlepsze jakościowo środki pomocnicze i barwniki dla przemysłu włókienniczego, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie jeżeli chodzi o wykańczanie włókien naturalnych oraz włókien chemicznych. Nasza firma OLEA POLSKA dostarcza jedynie najlepsze produkty produkowane przez OLEA FRANCJA S.A, która istnieje na rynku już od 1948 roku. Francuska firma dzięki posiadaniu własnych wyspecjalizowanych fabryk oraz profesjonalnych laboratoriów we Francji oraz Belgii, chemia profesjonalna dostarczana do naszego kraju jest najwyższej jakości produktami.

 

OLEA FRANCJA S.A dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypróbowanym metodom produkcji oferuje na rynku, w dziale chemia profesjonalna tylko niezawodne i wysokiej jakości środki chemiczne.

 

Nasza firma dostosowuje się do indywidualnych wymogów naszych klientów dzięki czemu nie jest problemem zamówienie u nas wykończeń nadających specjalne cechy włóknom jak chociażby: niepalność, wodoodporność czy małą podatność na gniotliwość. Nasza firma specjalizuje się także w zakresie wykończeń wyrobów włókienniczych takich jak chociażby umundurowanie służb specjalnych (straż pożarna, policja itd.). Jeśli interesuje Cię wykonanie specjalnej odzieży ochronnej wodoodpornej, brudoodporne to lepiej trafić nie można było. Dzięki naszym apreturom i powlekaniom jesteśmy w stanie nadać takie cechy praktycznie każdemu rodzajowi włókna. Nasza firma podejmuje się również stworzenia wykończeń wyposażenia wnętrz, koszar, hoteli, szpitali, a także innego rodzaju lokali użyteczności publicznej.

 

Oferowana przez nas chemia profesjonalna pomoże uzyskać odpowiedni i oczekiwany przez Państwa efekt.

Kontynuuj
© 2007 Olea Polska wykonanie Domena.pl
barwniki | barwniki syntetyczne | barwniki do tkanin | srodki chemiczne | chemia profesjonalna